Tel:
Çin Kuvars Paslanmaz Çelik İzle Üretici
Shenzhen DWG Watch & Clock Company Limited
DWG Watch, hayatınızı daha iyi hale getirin!

Ana sayfa

Shenzhen DWG Watch & Clock Company Limited

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4

Shenzhen DWG Watch & Clock Company Limited

Shenzhen DWG Izle ve Saat Co, Ltd. Shenzhen-saat ve saatin en büyük üretim üssü bulunur. Firmamız yaklaşık 2.000 metrekarelik bir alanı kaplar ve 150'den fazla çalışanı vardır. Profesyonel, Bütünlük ve Güvenilirlik felsefesine bağlı kalarak, DWG, izleyen ürünlerin tasarımı, üretimi ve satışı da dahil olmak üzere bir dizi hizmete adanmıştır. Şirketimizin bağımsız fikri mülkiyet hakları vardır ve ürünlerimizin birçoğu yalnızca Hong Kong, Tayvan, Makao değil, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Batı Avrupa ve Kuzey Amerika gibi yerler de beklemektedir. Firmamız güçlü teknik avantaj ve Ar-Ge kapasitesine sahiptir. Putting Market First ve Leading Fashion ilkelerini izleyerek farklı stillerde çok sayıda ürün üretiyoruz. Daha da önemlisi, belirli müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için yeni ürünler tasarlama pozisyonundayız. Toksik olmayan testi geçtikten sonra ürünlerimiz ROHS ve CE gerekliliklerini yerine getirdi, bazıları bu tür sertifikalar aldı. Uygun fiyat, kaliteli, zarif tasarım, yeni stiller, hızlı teslimat ve birinci sınıf satış sonrası servis hizmetiyle DWG, iç ve dış pazarlardaki müşteriler arasında popülerliğe sahiptir. Biz içtenlikle Çin ve dışında daha fazla arkadaş ile uzun vadeli iş ilişkileri kurmak istiyoruz. Bu arada, daha fazla müşteriyi ürünlerimize değer vermek ve güvenmek için grev yapacağız. Hedefimiz: Saat ve saat endüstrilerinin öncüsü olmak. Felsefemiz: Profesyonel, Bütünlük ve Güvenilir. Hizmet Misyonu: Müşterilere yönelimimizi ve üretim verimliliğini arttırma hedefimizi koymak. DWG'ye Hoşgeldiniz!

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : DWG

No. Çalışanları : >100

Yıllık satış : 2000000-10000000

Yıl kurulan : 2009

İhracat p.c : 70% - 80%

Şirket tarihçesi

Shenzhen DWG saatler ve saatler Co. Ltd OEM 10 yıldan fazla, OEM ve ODM profesyonel deneyimine sahip saatler konusunda uzmanlaşmış.

Firma Servisi

Shenzhen DWG saatler ve saatler Co. Ltd OEM OEM ve ODM profesyonel deneyime sahip 10 yıldan fazla saatler konusunda uzmanlaşmış.

Şirket takım

50'den fazla çalışanı ve eksiksiz bir tedarik sistemimiz var, 13 kalite kontrol süreci ürünün tesliminin güvenli olmasını sağlayabilir.

Shenzhen DWG Watch & Clock Company Limited
5 / F., Bldg 1, Qi Yu Endüstri Parkı, No.58 Tiezai Yolu, Gongle Köyü, Xixiang Caddesi, Bao'an Bölgesi, Shenzhen, Çin
Tel:86--075527472184
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Kuvars Paslanmaz Çelik İzle Tedarikçi. © 2019 - 2020 dwgwatch.com. All Rights Reserved.